Jdi na obsah Jdi na menu

Koláče

1. 1. 2024

kolace-vsechny-01.jpg

1. Doplňující informace

Koláč tvarohový, makový (stříhaný), ořechový vydrží déle čerstvý, jelikož náplň je uvnitř a drží v koláči vlhkost. Hodí se do výslužek, které budou rozvezeny i následující den. U koláčů povidlo-mák, povidlo-tvaroh, povidlo je náplň nahoře, tyto druhy koláčů nejsou tak vláčné na druhý den.

Gramáž koláče: cca 100 g, gramáž je přibližná z důvodu ruční výroby (gramáž se průměruje) - stejné platí u koláče povidlový (90 g)

Z důvodu přibývajících zakázek nejsme schopni vám přizpůsobovat koláče dle vašich přání (např.: tvarohové koláče bez marmelády, náplně bez hrozinek). Prosím respektujte naše receptury. Taktéž je to stejné s gramáží. Neděláme koláče jiné velikosti. 

2. Cena

Sleva -1 Kč / ks u objednávky nad 1000 ks.  U menších objednávek slevy nedáváme. 

3. Objednávky

Objednávky přijímáme každý den v pracovní dobu + pondělí (7-17 hodin) telefonicky na čísle 775 982 575. Pouze objednávky složitějšího typu (svatby, výslužky) přijímáme emailem cukrarna.beruska@seznam.cz.

4. Zálohy

Zálohy na koláče přijímáme při objednávkách nad 100 ks v hotovosti na prodejně.  Zálohy se pohybují cca 2000 Kč. 

Zálohy na přepravky:

1 ks 200 Kč

2 a více kusů 100 Kč / 1 ks 

5. Vyzvednutí

Objednávku lze vyzvednout v prodejně cukrárny Berušky (Ostravská 388, Sviadnov). Při větších objednávkách či výslužkách po domluvě s personálem lze vyzvednout ve výrobně (Na Kopečku 284, Sviadnov)

Koláče jsou nachystané pro vás v přepravkách (1 přepravka 25 ks) nebo v krabicích různých velikostí - určuje prodavačka, podle velikosti objednávky.